Sentencja na grudzień

Jeśli czegoś bardzo pragniesz, wiedz że Bóg może ci to dać, bez żadnych wymagań. Wystarczy tylko twoja wiara i trwanie w niej, a modlitwa jest właśnie tym co pomaga budować wiarę, bo gdy modlisz się do Boga – pamiętaj że modlisz się do kogoś ponad tobą i nie wysuwaj żadnych żądań – proś w pokorze i ta pokora ma być szczera, uznaj wyższość Boga i wywyższaj go ponad wszystko, gdyż od niego zależy los nie tylko twój, ale i całego świata. Bóg patrzy na intencje naszych próśb i daje nam więcej niż oczekujemy.

Wcale nie przesadzał gdy uczył ludzi że ostatni będą pierwszymi a pierwsi ostatnimi. Modlitwa jest lekarstwem dla ludzi nietrwałych, gdy proszą Boga o solidny fundament, tym fundamentem jest wiara moi mili. Jeśli uwierzysz Bogu – to wiedz że on ci już dał o to co prosiłeś, a jeśli nawet nie wiesz o co prosiłeś, on ci to objawi i da, z miłości do ciebie, bo wierząc zostałeś jego dzieckiem. Nie ma lepszego ojca od Boga. Pielęgnujcie więź z Nim poprzez naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa a wasza wiara będzie jak ziarnko gorczycy, myślicie że to mało? Pielęgnowana urośnie i wypuści piękne owoce, miłe Bogu.