Jubileusz 37 rocznicy święceń kapłańskich i 1 rocznicy nadania imienia gimnazjum

Szczęść Boże. 

W parafii Św. Mikołaja Biskupa w Gomulinie,18 maja 2017r. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa- seniora Władysława Ziółka odbył się obecnego Proboszcza Księdza kanonika Tadeusza Koziorowskiego wraz z innymi Księżmi Jubilatami tegoż rocznika.

Jubileusz połączony był wspólnie z 1 rocznicą nadania  tutejszemu Gimnazjum Imienia Świętego Jana Pawła II w Gomulinie. Mszę świętą koncelebrowaną odprawiał i homilię wygłosił Ks. Arcybiskup Władysław Ziółek.

W czasie uroczystej Mszy świętej były obecne poczty sztandarowe obu szkół: Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II wraz z Panią Dyrektor Ireną Kasztelan i nauczycielami oraz Szkoła Podstawowa im. Księdza Mariana Wiewiórowskiego również z Dyrekcją.

Program artystyczny dla Księży Jubilatów przygotowała młodzież gimnazjalna pod kierunkiem P. Dyrektor Ireny Kasztelan, następnie uczniowie Gimnazjum składali życzenia i kwiaty Księdzu Arcybiskupowi i innym Księżom.

Parafianie swoją obecnością i śpiewem uświetnili piękną uroczystość.

Oprac. Agnieszka Adamczyk